Uitvoerende bestuur

Ishmet Davidson

Ishmet Davidson

Uitvoerende Hoof

Ishmet Davidson

Ishmet Davidson

Uitvoerende Hoof

Uitvoerende Assistent: Lizette Human

Telefoon
021 406 2121

E-pos
lhuman@media24.com

Mobasheer Patel

Mobasheer Patel

Hoof- Finansiƫle Beampte

Mobasheer Patel

Mobasheer Patel

Hoof- Finansiƫle Beampte

Uitvoerende Assistent: Lizette Human

Telefoon
021 406 2121

E-pos
lizette.human@media24.com

Lurica Klink

Lurica Klink

Maatskappysekretaris

Shelagh Goodwin

Shelagh Goodwin

Hoofbestuurder: Menslike Hulpbronne

Shelagh Goodwin

Shelagh Goodwin

Hoofbestuurder: Menslike Hulpbronne

E-pos
sgoodwin@media24.com

Rika Swart

Rika Swart

Uitvoerende Hoof: Media24 Drukmedia

Rika Swart

Rika Swart

Uitvoerende Hoof: Media24 Drukmedia

E-pos
rika.swart@media24.com

Eugene Ashton

Eugene Ashton

Uitvoerende Hoof: Jonathan Ball Publishers

Eugene Ashton

Eugene Ashton

Uitvoerende Hoof: Jonathan Ball Publishers

Uitvoerende Assistent: Chantelle Gazzilli

E-pos
chantelle.gazzilli@media24.com

Eloise Wessels

Eloise Wessels

Besturende Direkteur: Media24 Boeke

Eloise Wessels

Eloise Wessels

Besturende Direkteur: Media24 Boeke

Persoonlike Assistent: Lana Billington

Telefoon
021 406 2221

E-pos
lbilling@nb.co.za

Tobie Vermeulen

Tobie Vermeulen

Hoof Inligtingsbeampte

Tobie Vermeulen

Tobie Vermeulen

Hoof Inligtingsbeampte

E-pos
tobie.vermeulen@media24.com

Raj Lalbahadur

Raj Lalbahadur

Hoof: Projekbestuur

Raj Lalbahadur

Raj Lalbahadur

Hoof: Projekbestuur

E-pos
raj@media24.com