Uitvoerende bestuur

Ishmet Davidson

Ishmet Davidson

Uitvoerende Hoof

Ishmet Davidson

Ishmet Davidson

Uitvoerende Hoof

Uitvoerende Assistent: Lizette Human

Email
lhuman@media24.com

Raj Lalbahadur

Raj Lalbahadur

Hoof- Finansiƫle Beampte

Raj Lalbahadur

Raj Lalbahadur

Hoof- Finansiƫle Beampte

Uitvoerende Assistent: Lizette Human

Email
lizette.human@media24.com

Lurica Jacquet

Lurica Jacquet

Maatskappysekretaris

Lurica Jacquet

Lurica Jacquet

Maatskappysekretaris

Uitvoerende Assistent: Jamie-Lee Malloy

Email
Jamie.Malloy@media24.com

Shelagh Goodwin

Shelagh Goodwin

Hoofbestuurder: Menslike Hulpbronne

Shelagh Goodwin

Shelagh Goodwin

Hoofbestuurder: Menslike Hulpbronne

Email
sgoodwin@media24.com

Rika Swart

Rika Swart

Hoofbestuurder: Kontraklogistiek

Rika Swart

Rika Swart

Hoofbestuurder: Kontraklogistiek

Email
rika.swart@media24.com

Len Pienaar

Len Pienaar

Uitvoerende hoof: Digitaal

Len Pienaar

Len Pienaar

Uitvoerende hoof: Digitaal

Persoonlike Assistent: Hannah Simpson

Email
hannah.simpson@24.com

Justin Langeveld

Justin Langeveld

Hoofbestuurder: Engelse & Afrikaanse Nuus

Justin Langeveld

Justin Langeveld

Hoofbestuurder: Engelse & Afrikaanse Nuus

Email
justin.langeveld@media24.com

Eugene Ashton

Eugene Ashton

Uitvoerende Hoof: Jonathan Ball Publishers

Eugene Ashton

Eugene Ashton

Uitvoerende Hoof: Jonathan Ball Publishers

Uitvoerende Assistent: Chantelle Gazzilli

Email
chantelle.gazzilli@media24.com

Eloise Wessels

Eloise Wessels

Besturende Direkteur: Media24 Boeke

Eloise Wessels

Eloise Wessels

Besturende Direkteur: Media24 Boeke

Telephone
021 406 2221

Tobie Vermeulen

Tobie Vermeulen

Hoof Inligtingsbeampte

Tobie Vermeulen

Tobie Vermeulen

Hoof Inligtingsbeampte

Persoonlike Assistent: Hannah Simpson

Email
hannah.simpson@24.com

Su-Anne van der Merwe

Su-Anne van der Merwe

Algemene Regsadviseur

Su-Anne van der Merwe

Su-Anne van der Merwe

Algemene Regsadviseur

Email
SuAnne.VdMerwe@media24.com

Minette Ferreira

Minette Ferreira

Hoofbestuurder: Gemeenskapsnuus & Leefstyl

Minette Ferreira

Minette Ferreira

Hoofbestuurder: Gemeenskapsnuus & Leefstyl

Email
minette.ferreira@media24.com

Alexis Tobias

Alexis Tobias

Hoofbestuurder: On the Dot

Alexis Tobias

Alexis Tobias

Hoofbestuurder: On the Dot

Email
alexis.tobias@onthedot.co.za